Teatrzyk o bardzo zmęczonym kotku

„Ale jestem zmęczony!!! Nie mam siły już dalej iść…” powiedział pewien bardzo zmęczony kotek – jeden z bohaterów teatru cieni, który zobaczyli nasi uczniowie tuż przed wakacjami, bo przecież wakacje są już tuż-tuż… A od mądrego bociana dowiedzieli się jak można wypocząć przed nowym rokiem szkolnym, aby rozpocząć go pełni sił i energii. A Wy jak spędzicie wakacje?

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.