Zajęcia z rysunku

Od wieku szkolnego do dojrzałego, każda dama, mała i duża, może spróbować sił w zajęciach z rysunku.

Ołówek szura po kartce, p. Jagoda Molasy daje wskazówki, „zmień jego twardość”, „uważaj na tło”, „trzymaj perspektywę”, „zaznacz odcienie”; mimo statycznej pozycji ciała, to rysowanie okazuje się wcale dynamiczne. A prac jest już  tyle, że trzeba dla kolejnej artystki dostawić na szybko kolejny stół. Niestety, czas szybko mija i nie każda ilustracja jest gotowa. „Dokończymy w kolejny poniedziałek!”

Który rysunek jest najpiękniejszy? Można sobie wybrać ze zdjęcia, a gratulacje przekażemy autorce.

Zajęcia z plastyki

Poniżej kilka zdjęć z plastyki prowadzonej przez Panią Magdalenę.

Rok szkolny 2024/25

Z Bożą pomocą rozpoczęliśmy rok szkolny 2024/2025. Fundacja im. o. Woronieckiego z radością informuje, że oferta zajęć została poszerzona o nowe przedmioty. Do tej pory dzieci uczestniczyły w rytmice, gimnastyce, zajęciach teatralnych, tanecznych oraz zajęciach z języka angielskiego. Od niedawna Pani Magdalena wprowadza nas w malowniczy świat plastyki, a w słoneczne dni dzieci poznają przyrodę na łonie natury. Ponadto, jest nas coraz więcej, dlatego od niespełna roku powstały dwie grupy wiekowe dzieląc uczestników na „Starszaki” i „Maluchy”. Wszystkich zainteresowanych Rodziców zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 731 184 421, a poniżej kilka zdjęć z poniedziałkowych zajęć gimnastyki i plastyki. Na gimnastyce Maluchy musiały złapać jadowitego węża, a następnie przeskoczyć przez płotek, a na plastyce rysowały portret rodziców lub zabawkę przyniesioną z domu.